[vc_row thb_divider_position=”bottom”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]
Tapahtuman tiedot
Tervehdys arvon kanssa harrastajat! Alkaa kelit lämpenemään, asfaltti näkymään ja kesä/harraste pelien kaivaminen tallista.
Vappu on monesti harrastajien keskuudessa sellainen ”Kesän” alkamisen merkkipaalu jos näin voisi sanoa.
Joten ajattelin että otetaan ja pidetään omat Vappu cruising:it, joka on jenkki miesten keskuudessa perinteikästä. Jos vappuna jenkki V8:it murahtelee niin miksei Baijerin suorat kutoset taikka V10:it.
Kokoontuminen Päivölän Citymarketin P-alueen takaosiin. Tässä pientä renkaan potkintaa ja viimmeisimpien päivitysten tarkastelua. Tästä lähdettäisiin kiertämään n.100km ajoreitti, yhdellä tai useammalla paussilla.
Ajelun päätyttyä takaisin Seinäjoelle sitten myöhemmin.
– Kokoontuminen: 12:00
– Letka liikkeelle: n.13:00
Käyn tarkistamassa alustavan reitin lähiviikkoina, ja tehdään muutoksia reittiin mikäli tarpeen. Kun olen reitin tarkistanut, laitan reittikarttaa, jne infoa näytille.
Lisätietoja: www.btcf.fi[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
Ajankohta
1.5.2018 klo 12.00[/vc_column_text][vc_column_text]
Sijainti kartalla
[/vc_column_text][vc_gmaps link=”#E-8_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”][vc_column_text]
Lähde
https://www.facebook.com/events/212183922711125/[/vc_column_text][vc_btn title=”Ilmoita muutoksesta” link=”url:%23usernoise4|||”][vc_column_text]
Jaa tapahtuma
[/vc_column_text]
[/vc_column][/vc_row]